Outsourcing IT

Outsourcing IT se v posledních několika letech stal preferovanou variantou správy firemní počítačových sítí a podpory uživatelů zejména díky výrazné úspoře nákladů. Firmy, které se rozhodnou využít externí správu informačních technologií, kromě přímých nákladů, šetří náklady spojené s personálními otázkami na obsazení těchto pozic.

V rámci výše uvedených služeb jsme našim zákazníkům oporou i při nákupu nové výpočetní techniky a mobilních techniky – telefonů, tabletů, komunikátorů. Naši specialisté jsou vždy připraveni připravit Vám nezávaznou nabídku na dodání výše uvedených služeb.

Správa sítí

Našim klientům poskytujeme kompletní služby v oblasti návrhu, tvorby a správy počítačových sítí. V současné době se bez kvalitně navržené a realizované infrastruktury IT neobejde téměř žádná společnost. Tyto skutečnosti si uvědomují i malé firmy a živnostníci, kteří se bez správně fungujícího počítače a příslušného software již neobejdou. Naše společnost má řešení, která pokryjí potřeby malých firem stejně jako potřeby společnosti o stovkách zaměstnanců. Velmi rádi s Vámi nezávazně probereme Vaše potřeby a zdarma připravíme návrh pro bezchybné fungování Vašeho IT, který bude odpovídat Vašim požadavkům a finančním možnostem.