Konferenční místnosti - PERSEUS, s.r.o.

+420 603 143 314
+420 603 545 867
Logo PERSEUS s.r.o.
Logo PERSEUS s.r.o.
Přejít na obsah
Konferenční a zasedací místnosti

Konferenční a zasedací místnosti jsou ucelená řešení jak pro jednací místnosti, konferenční sály, učebny, tak i open space prostory. Kancelář je prostor, kde lidé tráví čas, mnohdy i hodně času a to i nad rámec běžné pracovní doby. Otázka zní, jak dobře je tento čas využíván? Jsou schůzky opravdu efektivní a vytěžíte z projektů maximum? Často je to právě technika sama – její nefunkčnost, pomalost, zastaralost nebo naopak složitost, která pak od práce spíše zdržuje, než aby v práci pomáhala. Přitom se právě využívání nejrůznější AV techniky stále častěji využívá do každodenního firemního provozu. Kancelář, i když si to nechceme připustit, bývá často náším druhým domovem. A při jeho zařizování je vhodné využít profesionálních znalostí a zkušeností.
Konferenční a zasedací místnosti
Nabízíme řešení pro videokonferenční místnosti různých velikostí, které podporuje online konference, workshopy, porady a schůzky s využitím platforem týmových nástrojů online komunikace. Pro různě velké místnosti navrhujeme řešení z modulárních videokonferenčních systémů Logitech, dostupné v malých, středních a velkých sestavách. Tyto sestavy zahrnují videokonferenční kamerové systémy Logitech, reproduktory, mikrofony, dálkové ovladače a dokovací stanice pro připojení notebooků. V sestavách je možné využití i dotykového panelu Logitech Tap s minipočítačem.
V případě zájmu o modernizaci nebo výstavbu nové konferenční místnosti, nejen pro online schůzky, nás neváhejte kontaktovat.
IČO: 485 373 06
DIČ: CZ485 373 06
+420 603 143 314
+420 603 545 867
Logo PERSEUS s.r.o.
Návrat na obsah